Natuurlijke Verf
Wandafwerking
Isolatie
Duurzame Vloeren
Montage & Gereedschap
Installatie
Meer weten?
Stroom Besparen
Gas Besparen
Water Besparen
Verlichting
Klimaat
Meten
Energiebespaarbox
Bewaren & Meenemen
Koken & Tafelen
Woonaccessoires
Schoonmaakmiddelen
Huishouden
DIY Huishouden
Tuinieren & Moestuin
Tuindecoratie
Tuingereedschap
Dieren
Ongedierte
Lichaam
Haar
Gezicht
Mond
Spa & Wellness
DIY Verzorging
Baby
Verzorging Kind
Eten & Drinken
School
Speelgoed
Knutselen & Tekenen
Slapen
Onderweg
Facilitair
Papier & Schrijfwaren
Kantoorartikelen
Hobby
Aanbiedingen
Cadeaus
Relatiegeschenken
Schrijf een review
Dryer Cubes of Was droogballen gebruiken in de droger? Bespaart tot 11% aan energiekosten bij een klein wasje! Maakt de was zacht zonder chemicaliën en de was is sneller droog.
Milieuvriendelijk wasmiddel op basis van zeep en soda. De zeep is gemaakt van plantaardige oliën die 100% biologisch geteeld en afkomstig zijn uit Frankrijk
Dit wasmiddel is de perfecte balans tussen huiselijke geborgenheid en prikkelende frisheid. Zonder fosfaten en andere chemische middelen.
Wasstrips bevatten een wasmiddelconcentraat op een wateroplosbare strip. Geschikt voor wasmachine en handwas, voor bonte, zwart en witte was. Gebruik met warm of koud water
Deze mini-variant van het universele wasmiddel van Seepje is goed voor 2 wasbeurten. Met de geur Sprankelende Jasmijn, geschikt voor al je vakantie wasjes.